logo_OL-BUD
slogan_OL-BUD
tlo_zolte_gora
podziekowania innowacyjna gospodarka
DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE
Specjalistów Funduszy UE OL-BUD zyskał
uznanie ekspertów Unii Europejskiej - dziękujemy.
przycisk osuszanie OL-BUD przycisk izolacje OL-BUD przycisk renowacje OL-BUD
Osuszanie kompleksowe budynków zależy od wielu czynników ... Naprawa i izolacja wilgotnych murów. Wykonujemy izolacje poziomą w budynkach ... Wzmacnianie elementów konstrukcyjnych, naprwa spękanych murów ...
przycisk osuszanie OL-BUD przycisk wiecej izolacje przycisk wiecej wenowacje
tlo_zolte_dol
belka_zolta_cien
balkony tarasy Deiterman
*zobacz wizualizacjęSystem uszczelniania dla balkonów i tarasów:

  1. Podłoże
  A. Gruntowanie
  2. Pierwsza warstwa uszczelnienia powierzchni
  3. Uszczelnienie naroży wewnetrznych
  4. Druga warstwa uszczelnienia powierzchni
  5. Klejenie płytek
  6. Spoinowanie powierzchni
  B. Elastyczne wypelienie dylatacji


Renowacje

Prace wykonywane przez firmę OL-BUD wykonuje się przede wszystkim w starych często zabytkowych budowlach. Wiąże się to z nadzorem Konserwatora Zabytków, oraz odtworzeniem wyglądu budynków sprzed lat, gdy jeszcze nie były zniszczone. Są to skomplikowane oraz pracochłonne prace.

Naprawa tarasów od podstaw

Balkony i tarasy w dzisiejszych czasach są przede wszystkim używane jako miejsce relaksu i odpoczynku. Niestety błędy w projektach lub w wykonawstwie jak również zmienne warunki atmosferyczne (stanowiące największe obciążenie posadzek, balkonów i tarasów) mogą szybko zniweczyć przyjemność z ich użytkowania. Jedynie spora wiedza i dbałość o szczegóły w projektowaniu, fachowe, czyste i dokładne wykonanie oraz systemy materiałów, będące w stanie spełnić wysokie wymogi, dają gwarancję długotrwałego użytkowania. Nasza firma wykonała szereg robót mających na celu naprawę balkonów , tarasów w każdym przypadku kończące się sukcesem.

Naprawa spękanych murów

Spękania murów występują w większości starych budynków jak i nowych źle zaprojektowanych lub wykonanych oraz wystawionych na działania nie przewidzianych warunków atmosferycznych. Ich naprawa związana jest z zastosowaniem profesjonalnych obliczeń, sprzętu oraz materiałów. Przy tego typu pracach stosuje się przede wszystkim iniekcje żywiczne oraz włókna węglowe.